#1 2011-04-11 18:39:23

Administracja

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 8
Punktów :   

Koniecznie przeczytaj przed dołączeniem !

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100429162549/bakugan/images/thumb/e/ec/BK_Lumino_Dragonoid.png/250px-BK_Lumino_Dragonoid.png



Witaj, drogi przybyszu !



Moje imię to Lumino Dragonoid, ale możesz po prostu mówić na mnie Drago. A Ty jak masz na imię ? Jaki jest Twój Bakugan i z jakiej pochodzi domeny ? Jeśli zdecydujesz się dołączyć do Naszej społeczności, musisz założyć kartę postaci, czyli ogółem mówiąc, masz za zadanie napisać kilka rzeczy o sobie, jako wojowniku (nie zapomnij, aby przedtem się zarejestrować !). Jeżeli udało Ci się tego dokonać, możesz rozpocząć przygodę w Naszym rpg.

Pamiętaj jednak, że na tym forum obowiązują pewne zasady.


1. Traktujemy się nawzajem z szacunkiem, nie przeklinamy, czyli jednym słowem prostactwu mówimy NIE !
2. Staramy się pisać poprawnie, nie jesteśmy przecież małymi dziećmi, co dopiero przyszły do pierwszej klasy.
3. Jako, że jest to rpg, czynności piszemy w stylu *zrobił/zrobiła coś*, czyli na przykład -" *Dragonoid uśmiechnął się, obnażając białe zęby. Podszedł do nowo przybyłej unosząc prawą łapę w geście powitalnym* Witaj wśród Nas, Skyress. Miło mi Cię poznać." (Jak widać to, co mają do powiedzenia nasi bohaterowie nie piszemy w gwiazdkach).
4. Nie klonujemy Bakuganów ! Jeżeli ktoś ma już np. Delta Dragonoida, nie wolno Ci napisać, że również go masz, bo każdy Bakugan jest niepowtarzalnym żywym mieszkańcem Vestroii.
5. Można stworzyć własnego Bakugana.
6. Swoich towarzyszy nie kupujemy w sklepie, u Nas pieniądze nie grają roli, a Bakugany nie są niewolnikami, że musimy je kupować jak na targu.
7. Walki toczyć można jedynie w Bakuprzestrzeni.
8. Bawmy się dobrze, bo przecież najważniejsza jest dobra zabawa !

To tyle. Pamiętaj, że dołączając do Naszej społeczności akceptujesz regulamin !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mlodzifani.pun.pl www.pokirena.pun.pl www.21-kr.pun.pl www.sagaludzilodu.pun.pl www.narutowalka.pun.pl