#1 2011-04-11 21:00:50

Rosalie Akai

Początkujący.

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 4
Punktów :   
Domena: Haos
Bakugan: Haos Lightning Armageddon
Pochodzenie: Vestalia

Rosalie Akai

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2011/101/2/d/__ability_activate______by_darkviver-d3bu9tv.jpg
Imię: Rosalie "Rose" Akai.
Wiek: 15 lat
Domena: Haos http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20090319063809/bakugan/images/thumb/7/70/Haos.svg/21px-Haos.svg.png
Rasa: Vestalianka.
Charakter: Na ogół, cicha zamknięta w sobie. Próbuje zawsze  udowodnić swoją przydatność i siłę. Łatwo ją zirytować, bo dość trudny charakter. Rzadko się odzywa a jak już to zrobi, zawsze mówi szczerze to co myśli. Nie obchodzi ją zdanie innych.

Historia: Rose jest córką Króla Zenohelda i siostrą Księcia Hydrona. Mimo, iż  jest Księżniczką to nienawidzi tego słowa. Nigdy nie była traktowana jak prawdziwa księżniczka, więc narywanie ją tak to jak wejście na wybieg głodnego lwa. Dziewczyna doprawdy nie cierpi, gdy się ją tak nazywa.
Większość dzieciństwa spędziła w swoim pokoju, bo ojciec faworyzował tylko i wyłącznie jej brata. Czuła się jakby urodziła się "przez przypadek". Tylko matka pozostała przy niej. Jednak niedługo po jej 13 urodzinach zachorowała i zmarła.
Ostatnim przedmiotem, jaki Rose odziedziczyła po matce był medalion. Wkrótce później okazało się, że zawiera on bakugana, którego wcześniej posiadała jej matka - tak właśnie dziewczyna poznała Armageddona.
Niedługo później Hydron i jej ojciec najechali na Nową Vestroię. Armageddon opowiedział jej wszystko, co tak na prawdę chcą zrobić z tym miejscem przy okazji dodając trochę swojej historii. Dziewczyna uciekła z Domu i dołączyła do Ruchu Oporu bakugan.
Ciąg Dalszy Nastąpi...

Offline

 

#2 2011-04-12 18:55:09

 Amy Flame.

Moderator

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 17
Punktów :   
Domena: Pyrus.
Bakugan: Lumino Dragonoid.
Pochodzenie: Ziemia.

Re: Rosalie Akai

Hej. *niebieskooka podeszła do jasnowłosej dziewczyny* Na imię mi Amy i miło mi Cię poznać. >:3


Autorka nie miała pomysłu na sygnaturę. xD

Offline

 

#3 2011-04-13 18:23:25

Rosalie Akai

Początkujący.

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 4
Punktów :   
Domena: Haos
Bakugan: Haos Lightning Armageddon
Pochodzenie: Vestalia

Re: Rosalie Akai

Dziewczyna spojrzała się na nią, mierząc Amy od stóp do głów a później na jej twarzy pojawił się lekki uśmiech.
- Cześć. Jestem Rose. -odparła lekko się kłaniając.
Zawsze była wychowywana, aby oddawać należny szacunek nowo poznanej osobie, teraz w końcu mogła te lekcję do czegoś wykorzystać.
Przekręciła głowę.

Sory, ale ja inaczej pisać nie umiem xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoszkocja.pun.pl www.indygo.pun.pl www.1gbteam.pun.pl www.lowcy-gmp.pun.pl www.ak.pun.pl